Oferty pracy

Pokojowa/Pokojowy (um. zlecenie)
miejsce pracy: Hotel Galaxy / Kraków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę-zlecenie,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • lekcje angielskiego dla chętnych,
  • atrakcyjne warunki korzystania z usług Jordan Group.

Zakres świadczonych usług:

  • przygotowywanie pokoi dla gości według standardów wytyczonych przez hotel: zmiana pościeli, odkurzanie, sprzątanie łazienek, wymiana ręczników, uzupełnianie asortymentu kosmetyków i artykułów spożywczych,

  • mycie okien w pokojach hotelowych i holu (do wysokości 3 metrów),

  • sprzątanie powierzchni wspólnych (sal konferencyjnych, holu, toalet),

  • pranie (doraźnie) i prasowanie.

Wymagania:

  • dobra organizacja i szybkie tempo pracy,

  • dyskrecja i kultura osobista,

  • brak lęku wysokości, swobodne poruszanie się po drabinie,

  • brak tatuaży w widocznych miejscach (ręce, szyja) oraz piercingu na twarzy,

  • doświadczenie w pracy w hotelu lub zawodowe przygotowanie w hotelarstwie - mile widziane,

  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego z grupy: j. niemiecki, j. hiszpański, j. francuski, j. rosyjski.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jacek Legendziewicz Jordan Group, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez firmę Jacek Legendziewicz Jordan Group na potrzeby realizacji procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182). Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacje@jordan.pl

Portier hotelowy/ Bellman

Hotel Galaxy**** poszukuje kandydatów na stanowisko: Portier hotelowy/Bellman.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)
  • znajomość topografii i atrakcji turystycznych Krakowa
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia w czterogwiazdkowym hotelu w Krakowie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • Karta Multisport

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacje@jordan.pl

lub dostarczenie CV osobiście do recepcji hotelowej

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami

Recepcjonistka SPA

Hotel Galaxy**** poszukuje kandydatki na stanowisko: Recepcjonistka SPA

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę – cały etat

Możliwość długoterminowej współpracy,

Atrakcyjny system zniżek pracowniczych,

Praca w systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

Obsługa recepcji SPA,

umawianie zabiegów SPA,

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego,

umiejętność nawiązywania kontaktów,

umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

punktualność,

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

lub dostarczenie CV osobiście do Spa